Азија ВОДЕЧКИ ПВЦ / ПЕТ / ПП пластични производ производство

admin@alppm.com

ALPPM (азиски водечки производител на пластични производи) е основана во 2001 година, кој се наоѓа во Шангај, Кина. Ние имаме сопствена фабрика, Германија увезени Хајделберг шест боја машини УВ печатење и имаат положено ISO9001: 2005, како и многу извештаите од инспекцијата и сертификати за инспекција. Нашите можности вклучуваат но не се ограничени на производство јасно високо-квалитетен сопствен ПВЦ / ПЕТ / ПП пластични производи за пакување, како што се пластика квадратни подарок кутија, козметички пакување, кои живеат пакување, електронски пакување, храна и торта пакување, мајчинство и пакување бебе производи, канцелариски материјал пакување, хардвер и алатки за пакување, облека и додатоци пакувања, кеси / цевки / папки / плускавци пакување и така натаму.

Ние го прифаќаме ОЕМ и ODM и нашиот капацитет за производство за автоматско заклучување дното кутија е 50.000 дневно и нормално дното кутија 100.000 дневно. Ние секогаш се гарантира производи по конкурентни цени и висок квалитет и нашите производи имаат голема продажба во двата домашни и странски пазар. Ние имаме долгорочни деловни односи со многу светски познати брендови, како што се Lock & Заклучи, Durex, М & G, NIVEA, JINS, SONY, miffy, Belkin, BOSIDENG, Старбакс, LOREAL , и тоа е нашата цел да се направи секој клиент задоволни.

ПРОЦЕСОТ НА ПРОИЗВОДСТВО