Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare? Sa njerëz punojnë në kompaninë tuaj?

Ne jemi një fabrikë dhe ne kemi 50 punëtorë deri në këtë vit.

Pyetje: Cilat janë produktet tuaja kryesore?

Me cilësi të lartë me porosi të prodhimeve plastike të qartë PVC / PET / PP paketim, të tilla si kuti plastike katrore dhuratë, paketim kozmetike, paketimin gjallë, paketimin elektronike, ushqim dhe tortë paketimin, amësisë dhe paketimin e produktit baby, paketimin shkrimi, pajisje dhe mjete paketimin, veshje dhe pajisje paketa, çanta / tuba / folders / blisters paketimin dhe kështu me radhë.

Q: A mund të japin disa mostra?

Ne do të jenë të lumtur për të ju dërgojnë mostra falas.

Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

Fabrika jonë ndodhet në Shanghai, Kinë, dhe ju jeni i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë!

Q: Si e bën fabrika juaj të bëni në lidhje me kontrollin e cilësisë?

Quality is a priority! We always attach great importance to quality controlling from the beginning to the end. Our factory has passed ISO9001:2005 as well as many inspection reports and inspection certificates.

Q: What’s your world brand customer?

A: They are Lock & Lock, Durex, M&G, NIVEA, JINS, SONY, miffy, Belkin, BOSIDENG, Starbucks and so on.

Q: What information should I let you know if I want to get a quotation?

-size of the products (Length x Width x Height)

-material and surface handling (We could advise if you’re not sure)

-printing colors (could quote 4C if you’re not sure)

-quantity

çmimi -FOB është termi ynë zakonisht çmimi, në qoftë se keni nevojë për çmimin CIF, ju lutem na tregoni port tuaj të destinacionit.

-Nëse është e mundur, ju lutem të sigurojë me fotografi ose skicë të projektimit për të kontrolluar. Mostrat do të jetë më e mirë për të sqaruar. Nëse jo, ne do të rekomandojë produktet përkatëse me detaje për referencë.

Q: Kur ne të krijuar vepra arti, çfarë lloj formati është në dispozicion për printim?

-The ato popullore: PDF, UA, PSD.

Madhësia -Bleed: 3-5mm.

-Resolution: jo më pak se 300 DPI.

Q: Sa ditë do të mostrës të përfundojë? Dhe si për prodhimin në masë?

Koha mostër të çojë: zakonisht duhet 7days. Mass kohë të çojë prodhimi zakonisht kanë nevojë për 20 ditë

Nëse ju janë të rendit urgjente, ne mund të ofrimit rreth 10 ditë.

Q: Si për të bërë pagesën?

T / T, L / C & Western Union, paypal, sigurimi i tregtisë nëpërmjet Alibaba, ne gjithashtu të pranojë më shumë metoda të tjera të përshtatshme të pagesës.

Produktet tona

$ 0.05
$ 0.05
$ 0.05