Një fabrikë kuti PVC duke thënë se ata janë më të mirë është lloj i bërë një klishe. Ju mund të gjeni qindra e prodhuesit plastike që thonë se metodat e tyre bëjnë ato kompaninë më të mirë ekziston.

Technically, we’re about to say the exact same thing.

We’re about to say that we’re the maestros when it comes to making PVC/PET/PP plastic packaging for many products. But, we have some viable reasons that prove the fact and back up our claim.

So, without further ado, let’s get into a few reasons why our products and our packaging factory are the finest choices in the world.

1. Ne jemi një nga fabrikat Top PVC kuti Out There

Ask yourself a question: which company would you hire?

A do të punësojë një PVC fabrikë kuti që është vetëm duke filluar nga jashtë apo një kompani që është qenë dhe drejtimin dhe shërbejnë disa nga emrat më të mëdhenj në të gjithë botën?

Ju lutem kontrolloni video të kompanisë sonë:

Përgjigja nuk është shumë e qartë.

Tonë fabrikë kuti PVC është ai që ka qenë në biznesin për shumë vite dhe ka shërbyer më shumë se disa nga 500 pasuri kompanive.

Starbucks , Sephora, L'Oreal, Nivea, Durex , dhe J! NS janë vetëm disa nga mijëra e emrave.

Ne jemi folks që të kthehet për të për të gjitha nevojat e tyre paketimin e produktit.

Ne jemi duke besuar shumë nga këta emra dhe ata nuk hezitojnë të ofrojnë mirënjohjen e tyre për shërbimet tona. Pra, në qoftë se kompanitë më të lartë janë duke përdorur shërbimet tona, kjo është një shenjë e qartë se ndoshta ju duhet si.

 

2. tona Plastic Packaging Products Mos kushtojë një pasuri

One of the major concerns of companies that start a partnership with us is prices.

Not every company has deep pockets to drop a decent dime on just packaging. A large percentage of our customers are small start-up businesses that are working on quite a tight budget.

LEXO   Clear PVC kuti: opsioni më i mirë për paketimin e produktit?
$ 0.05
$ 0.05
$ 0.05

We know this and that’s why we aim to ensure that you’re getting the lowest price possible.

We like to call ourselves a people’s company.

Sure, we’re making money just like any other cosmetic product packaging manufacturer in the world. The profit is what helps us keep our factories in Shanghai running.

Por, kjo nuk është shqetësimi ynë kryesor. Ne nuk shfrytëzojnë klientët tanë dhe të mbingarkuar ato vetëm për të bërë një fitim. përpjekjet tona maksimale është për të bërë shërbimet tona të lehtë për të punësuar.

Plastike është i lirë dhe ynë paketimin PVC / PET / PP plastike për produktet kozmetike janë më të përballueshme që ju jeni ndonjëherë do të gjeni. A veten dhe kompaninë tuaj një favor; marrë paketimit tonë plastike.

 

3. Plastike tona Packaging Products janë të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji dhe të Lehta Pesha

produktet plastike janë menduar në përgjithësi të jetë të tre e më lart, por kur është fjala për paketimin tonë PVC / PET / PP plastike për produktet kozmetike, nuk ka absolutisht asnjë konkurrencë. Le të marrë në një grimë se si ne të shkëlqejnë në të gjitha tre departamente.

 • qëndrueshmëri

Our high-quality raw materials ensure that our PVC/PET/PP plastic products aren’t flimsy. They can withstand their fair share of wear and tear without a problem. We ensure that our cosmetic plastic packaging can be used for things a lot heavier than just a bunch of makeup.

 • i papërshkueshëm nga uji

Companies prefer to use our plastic packaging especially when they’re going to be shipping overseas. There’s always a chance a crate or something might go overboard. Don’t worry about your merchandise getting wrecked. Our airtight packages are entirely waterproof. The plastic might get wet, but the cosmetics won’t.

 • Peshë e lehtë

Not much we can say about this. Plastic is obviously lightweight. Even though we put quite a lot of attention on the durability aspect, our plastics remain lightweight and easier to carry and transport.

LEXO   # 2019 Cosmetic Produkt Paketimi Trendi i projektimit dhe materiale

 

4. ynë fabrikë kuti PVC kanë mbështetjen më e dobishme Customer Ever

Just like any other customer support, ours is also meant to “support” the customers.

But, trust us when we say this, you haven’t seen customer support until you’ve seen the one at ALPPM.

Our people are the most helpful bunch you’re going to find. You can contact us around the clock and we’ll be here 24 hours of each day.

Qartë plastike PVC Box Manufacturers Suppliers & shumicë nga Kina
team member of PVC box factory

We can answer any queries or follow up questions that you might have. You can call us to request quotes and we’ll get back to you in 20-24 hours with the exact price for our service.

A jeni duke kërkuar për planet e 3D e paketimit që ju jeni do të merrni? Mos u shqetësoni; ju mund të kërkoni një mostër të plotë CAD para se të marrë në fazën e prodhimit. Ne mund të kemi planet tuaja CAD gati në vetëm një javë dhe kanë produkti dorëzuar në pragun tuaj në vetëm dy javë.

 

5. ndryshme jonë e produkteve për industri të tjera 

Sure, ne jemi të mëdha kur është fjala për prodhimin e paketimin kozmetike produkt plastike ; por shërbimet tona nuk kufizohen vetëm në atë. Ne mund të bëjë paketimit plastike për një varietet të aplikimeve të ndryshme në fabrikën tonë kuti PVC. Një listë e të gjitha gjërat që ne e bëjnë paketimin për të janë të shënuara më poshtë:

 • Kozmetikë (Natyrisht)
 • baby Products
 • letra
 • veshje
 • aksesorë
 • elektronikë
 • ushqim
 • Kuti dhurate
 • Living Paketimi
 • Pet Box
 • PVC Box

Eleven është një numër mjaft i lartë që shkon për të treguar se pse ne jemi më të mirë kuti PVC fabrika në botë.

LEXO   What is Plastic Packaging Box: Everything You Need To Know

Here is our PVC/PET/PP plastic boxes showcase video from Youtube:

 

Mbyllja Mendime

In the end, we’d like to say that you don’t necessarily have to order in bulk.

If you’re looking to find a PVC box factory or just want to try out our products, you can purchase them from our website or from https://www.alppm.com

The prices are pretty low and they shouldn’t cost you that much.

You’ll get to experience our products first hand and we hope that they can meet your expectations.

If you have any questions about any of our products or our PVC box factory, please go ahead and leave us a message or send us an email: jack.qiu@alppm.com

 

RRETH ALPPM

ALPPM (Asian prodhuesi kryesor plastike produkt,  https://www.alppm.com ) ka qenë servis paketimit plastike nevojat PVC / PET / PP e klientëve nga shumë industri që nga viti 2001.

Our clear plastic boxes are manufactured with our Germany imported Heidelberg six-color UV printing machinery in our own factory in Shanghai, China. We are continually improving our methods and standards to maintain efficiency and productivity.

aftësitë tona përfshijnë, por nuk kufizohen vetëm në prodhimin e qarta e produkteve të kualitetit të lartë me porosi PVC / PET / PP plastike paketim, të tilla si kuti plastike dhuratë katror, ​​paketimit për kozmetike, gjallë, elektronike, ushqim dhe tortë, lindjes dhe foshnja produkt, shkrimi, hardware dhe mjete, Veshje & Aksesore paketa, çanta / Tubes / Dosjet / blisters dhe kështu me radhë.

Ne pranojmë OEM & ODM dhe kapacitetin tonë për prodhimin e auto-lock kutinë e poshtme është 50.000 në ditë dhe kuti normale poshtme 100.000 në ditë.

We have a long-term business relationship with many world famous brands, such as Lock & Lock, Durex, M&G, NIVEA, JINS, SONY, miffy, Belkin, BOSIDENG, Starbucks, LOREAL, dhe kjo është qëllimi ynë për të bërë çdo klient i kënaqur.

 

Chat with us
Chat with us
Tell us about your packaging boxes' size, material & quantity, and we will get back to you within 24 hours!
Connecting...
Tell us about your packaging boxes' size, material & quantity, and we will get back to you within 24 hours!
Tell us about your packaging boxes' size, material & quantity, and we will get back to you within 24 hours!
:
:
:
Tell us about your packaging boxes' size, material & quantity, and we will get back to you within 24 hours!
:
:
This chat session has ended
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad